Andrzej Słowik Taxi 1 i 17 Szczawnica

Maćka zza Ławy 8 34-460 Szczawnica

Zadzwoń
692 183 819

Opis

Odkryj piękno Pienin z Taxi Jaworki, gdzie każda podróż jest dopracowana do perfekcji. Nasze taksówki, obsługujące również Szczawnicę i Krościenko nad Dunajcem, są idealne dla każdego – od solo podróżników po większe grupy do 8 osób. Z nami łatwo dotrzesz na lotniska oraz możesz skorzystać z wygodnych przejazdów na Słowację. Nasze zaangażowanie w bezpieczeństwo, komfort oraz przystępne ceny sprawiają, że jesteśmy wyborem numer jeden dla osób ceniących sobie jakość i niezawodność.

Oferowane produkty/usługi:
Oferujemy Państwu przejazdy taksówką w Szczawnicy i okolicach. Przewozimy Klientów na lotniska oraz na Słowację. Nasze pojazdy mogą pomieścić od 1 do 8 osób.
Naszą domeną jest bezpieczeństwo i komfort pasażerów oraz przystępne ceny. Wszystkie usługi realizujemy rzetelnie i fachowo. Cieszymy się dużym uznaniem Klientów.
Nasze usługi:
Przewozy indywidualne
Organizujemy transport w miejsca turystyczne: spływ Dunajcem, Jaworki, Homole, Rezerwat Biała Woda, Niedzica – zamek, Czorsztyn, baseny termalne, wycieczki na Słowację itp. oraz na szlaki turystyczne na Sokolicę, Trzy Korony i inne.

Pomoc w organizacji i przewozy na rafting.
Dowozimy Klientów na spływ pontonami – rafting. Pomagamy w organizowaniu spływu oraz współpracujemy z firmami. Rafting to atrakcja przeznaczona zarówno dla uczestników zaawansowanych jak i osób początkujących. Dzięki temu mogą w niej brać udział również dzieci.

Wyjazdy na lotnisko
Dowozimy Klientów na lotnisko oraz przywozimy z lotniska. Trasa w zależności od potrzeb – lotnisko Kraków, Katowice. Nasze pojazdy mogą bezpiecznie pomieścić do 8 osób wraz z bagażami.

Imprezy okolicznościowe
Oferujemy obsługę transportową imprez okolicznościowych takich jak: studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, wesela itp.

Lokalizacja